ABSOLWENCI

Uczestnicy kursów uzyskali certyfikaty A1 – B1 i rzetelne przygotowanie do matury podstawowej. Najbardziej zaawansowani uzyskali certyfikaty B2 i C1 oraz świetne przygotowanie do matury rozszerzonej.


Każdy z naszych absolwentów, zapytany o efekty nauki, zwraca uwagę na zdobytą łatwość w komunikowaniu się z obcokrajowcami – zarówno w mowie, jak w piśmie. Słuchacze The Point podkreślają fakt pozbycia się lęku przed mówieniem w języku obcym. Absolwenci poziomów B2 i C1 potrafią skutecznie przekonywać do własnych racji: umieją słuchać rozmówców i trafnie argumentować.

Znakomita większość naszych absolwentów to ludzie młodzi: studiujący, podejmujący pierwszą pracę, nawiązujący kontakty w środowisku akademickim i zawodowym.


Jacy byli nasi absolwenci w chwili podjęcia nauki w The Point?

Pierwotnie, kandydaci chcieli nauczyć się języka obcego, ale jednocześnie nie brakowało im obaw: czy sobie poradzą, czy naprawdę można dobrze nauczyć się języka nie wychodząc z domu, co będzie jeśli pojawi się awaria internetu, itd.? Rozwiązanie tych i podobnych „problemów” przyszło wraz z zaangażowaniem się w naukę. Konsekwentnie wykonując ćwiczenia, korzystając z cyklicznych konsultacji merytorycznych, zdając kolejne egzaminy – dotarli do końca uzgodnionego programu The Point. Nauczyli się języka obcego, udoskonalili umiejętność efektywnego wykorzystania czasu i uwierzyli we własne możliwości.     

Kontakt

Centrum Kształcenia Językowego

"The Point"
ul. Monte Cassino 6/65
30-337 Kraków