„The Point” wspiera młode talenty

Centrum Kształcenia Językowego „The Point” wspiera utalentowanych polskich projektantów.

Cracow Fashion Awards – pokaz dyplomowy absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru na otwarcie krakowskiego tygodnia mody zgromadził na widowni Nowohuckiego Centrum Kultury liczne grono projektantów, reprezentantów polskich firm odzieżowych i dziennikarzy.

Największe uznanie spośród zaprezentowanych podczas pokazu niezwykle różnorodnych 60 kolekcji zdobyły stroje Michała Wójciaka, zainspirowanego filmem „Teoremat” Piera Paolo Pasoliniego z 1968 roku – jego wariacje na temat klasycznego garnituru, dobór tkanin i deseni, a także autorskie buty – które złożyły się na kolekcję „Malkontent”.

Centrum Kształcenia Językowego „The Point” w nagrodę dla laureata Cracow Fashion Awards, sfinansuje jego podróż i pobyt, a także udzieli wsparcia organizacyjnego jego pokazu na konkursie Russian Silhouette, który odbędzie się 6 października w Moskwie. Ufundowało również indywidualny interaktywny kurs językowy do wyboru: „The Point Pycckий” lub „The Point English”. Nagrodę wręczył dyrektor programowy The Point, Dariusz Kwietniowski.

Kontakt

Centrum Kształcenia Językowego

"The Point"
ul. Monte Cassino 6/65
30-337 Kraków