The Point w domowym zaciszu

Uruchomienie interaktywnej platformy językowej stało się jednym z najważniejszych zadań dla całego zespołu dydaktycznego The Point. Stworzenie tego nowoczesnego, skutecznego i wygodnego systemu kształcenia językowego wymagało wielu miesięcy intensywnej pracy programistów, grafików, moderatorów, metodyków, filologów, redaktorów, rysowników i fotografów. Przyświecał nam cel dostarczenia naszym słuchaczom maksimum bodźców do nauki i zapewnienia maksimum pewności, że ich trud nie pójdzie na marne.

Równie ważne było dla nas poczucie bezpieczeństwa naszych słuchaczy, co do danych personalnych i informacji o przebiegu kształcenia, stąd zaszyfrowany dostęp do panelu słuchacza, a także świadomość indywidualnej opieki językowej nie tylko podczas konsultacji z nauczycielem wiodącym, ale także dzięki stałym dyżurom koordynatorów działu nauczania The Point.

Dzięki interaktywnemu systemowi kształcenia językowego mogą Państwo uczyć się języków obcych, nie wychodząc z domu, wykonując poszczególne zadania i ćwiczenia bez obawy nabycia złych nawyków językowych i pozostając w stałym kontakcie z nauczycielem, odbywając konsultacje w dogodnej porze.

Więcej o interaktywnych kursach językowych, czytaj w dziale O NAS.

Kontakt

Centrum Kształcenia Językowego

"The Point"
ul. Monte Cassino 6/65
30-337 Kraków