THE POINT MA JUŻ 25 LAT! :)

30 sierpnia krakowska “Pistacja” gościła ponad 100 osób ekipy The Point, które przybyły z różnych zakątków, by świętować z nami 25-lecie istnienia Centrum Kształcenia Językowego The Point.

Tłumnie zebrani goście stopniowo pojawiali się od godziny 19.00. Po przybyciu wszystkich zaproszonych oraz przedstawieniu twórców projektu hiszpańskiego rozpoczęła się część oficjalna prowadzona przez Pana Dyrektora, Dariusza Kwietniowskiego, którego słowa tłumaczone były na język hiszpański.

Podczas wystąpienia zaprezentowane zostały nasze najnowsze projekty:The Point Español, czyli najnowszy kurs, który wejdzie do sprzedaży w 2019 roku oraz Enter Online, czyli nowy kanał nauczania zawierający elementy języka biznesowego, który kierowany jest szczególnie do osób dorosłych.

Ponadto na scenie pojawili się nasi aktorzy, którzy wzięli udział w sesjach zdjęciowych oraz nagraniach do najnowszych kursów. Swoje pięć minut przy mikrofonie dostali również obecni na jubileuszu Słuchacze The Point czy nasi najlepsi konsultanci oświatowi.

O 23:00 rozpoczęła się część nieoficjalna, a zainaugurował ją koncert Mateusza Ziółko, który swoim głosem oczarował dosłownie wszystkich i wprowadził nas w romantyczny nastrój. Równo o północy, 30 sierpnia, dokładnie w dzień założenia The Point, na salę wniesiony został tort, a wszyscy goście zaśpiewali tradycyjne “Sto lat”.

Po tym słodkim przerywniku serię koncertów kontynuował J. Cruz – kubański muzyk reggaeton, który rozruszał towarzystwo i porwał gości do tańca. Po jego występie DJ puszczał światowe hity, głównie w latynoskim klimacie, przy których parkiet był pełen tańczących uczestników bez względu na narodowość.

Jubileusz trwał do białego rana, jednak wszystko, co dobre kiedyś się kończy. I tak było tym razem. Goście ze smutkiem na twarzy udali się do swoich domów, bo wiedzieli, że kolejna okazja do tak fantastycznej zabawy będzie dopiero na naszym kolejnym jubileuszu…:)

Kontakt

Centrum Kształcenia Językowego

"The Point"
ul. Monte Cassino 6/65
30-337 Kraków