Polski Angielski Niemiecki Rosyjski
"One cannot be always laughing at a man without now and then stumbling on something witty."
Jane Austen
27 marca 2013
"The Point" wspiera młode talenty

Centrum Kształcenia Językowego "The Point" wspiera utalentowanych polskich projektantów.

Cracow Fashion Awards – pokaz dyplomowy absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru na otwarcie krakowskiego tygodnia mody zgromadził na widowni Nowohuckiego Centrum Kultury liczne grono projektantów, reprezentantów polskich firm odzieżowych i dziennikarzy.

Największe uznanie spośród zaprezentowanych podczas pokazu niezwykle różnorodnych 60 kolekcji zdobyły stroje Michała Wójciaka, zainspirowanego filmem "Teoremat" Piera Paolo Pasoliniego z 1968 roku - jego wariacje na temat klasycznego garnituru, dobór tkanin i deseni, a także autorskie buty – które złożyły się na kolekcję "Malkontent".

Centrum Kształcenia Językowego "The Point" w nagrodę dla laureata Cracow Fashion Awards, sfinansuje jego podróż i pobyt, a także udzieli wsparcia organizacyjnego jego pokazu na konkursie Russian Silhouette, który odbędzie się 6 października w Moskwie. Ufundowało również indywidualny interaktywny kurs językowy do wyboru: "The Point Pycckий" lub "The Point English". Nagrodę wręczył dyrektor programowy The Point, Dariusz Kwietniowski.


Zobacz również wersję long

ZDJĘCIA