Polski Angielski Niemiecki Rosyjski
"We must not cease from exploration. And the end of all our exploring will be to arrive where we began and to know the place for the first time. "
T. S. Eliot
23 kwietnia 2012
The Point w domowym zaciszu

Uruchomienie interaktywnej platformy językowej stało się jednym z najważniejszych zadań dla całego zespołu dydaktycznego The Point. Stworzenie tego nowoczesnego, skutecznego i wygodnego systemu kształcenia językowego wymagało wielu miesięcy intensywnej pracy programistów, grafików, moderatorów, metodyków, filologów, redaktorów, rysowników i fotografów. Przyświecał nam cel dostarczenia naszym słuchaczom maksimum bodźców do nauki i zapewnienia maksimum pewności, że ich trud nie pójdzie na marne.

Równie ważne było dla nas poczucie bezpieczeństwa naszych słuchaczy, co do danych personalnych i informacji o przebiegu kształcenia, stąd zaszyfrowany dostęp do panelu słuchacza, a także świadomość indywidualnej opieki językowej nie tylko podczas konsultacji z nauczycielem wiodącym, ale także dzięki stałym dyżurom koordynatorów działu nauczania The Point.

Dzięki interaktywnemu systemowi kształcenia językowego mogą Państwo uczyć się języków obcych, nie wychodząc z domu, wykonując poszczególne zadania i ćwiczenia bez obawy nabycia złych nawyków językowych i pozostając w stałym kontakcie z nauczycielem, odbywając konsultacje w dogodnej porze.

Więcej o interaktywnych kursach językowych, czytaj w dziale "O nas".

ZDJĘCIA