Polski Angielski Niemiecki Rosyjski
"And in the end, it’s not the years in your life that count. It’s the life in your years. "
Abraham Lincoln
08 maja 2012
Russian - I like it!

Przygotowania do uruchomienia indywidualnego interaktywnego kursu języka rosyjskiego The Point ruszyły na początku 2011 roku. Kurs opracowywany jest w wersji rosyjsko-polskiej, rosyjsko-angielskiej i rosyjsko-niemieckiej. Konstrukcja i metodyka kursu przypomina opracowane wcześniej i sprawdzone już przez naszych słuchaczy kursy języków angielskiego i niemieckiego.

Kurs języka rosyjskiego jest przygotowywany w oparciu o autorskie materiały The Point przy współpracy z uznanymi filologami rosyjskim i polskimi, a także studentami i pracownikami naukowymi uniwersytetów w Moskwie, Petersburgu i Twerze. Materiały dydaktyczne, zawarte w nich teksty i ćwiczenia odwołują się do realiów współczesnej Rosji i Ukrainy, prezentują jej mieszkańców takimi jakimi są dzisiaj, kulturę rosyjską i jej wkład w dorobek kulturalny Europy, a także barwną rosyjskojęzyczną młodzież.

W naszej Galerii prezentujemy część zdjęć wykonanych w Odessie - latem 2011 roku i w Moskwie – zrobionych w marcu 2012 roku. Jest to zaledwie ułamek materiału fotograficznego przygotowanego specjalnie dla The Point na użytek kursu języka rosyjskiego. Zapraszamy do obejrzenia i do nauki języka rosyjskiego.

ZDJĘCIA