Polski Angielski Niemiecki Rosyjski
"We must not cease from exploration. And the end of all our exploring will be to arrive where we began and to know the place for the first time. "
T. S. Eliot
08 maja 2012
Russian - I like it!

Przygotowania do uruchomienia indywidualnego interaktywnego kursu języka rosyjskiego The Point ruszyły na początku 2011 roku. Kurs opracowywany jest w wersji rosyjsko-polskiej, rosyjsko-angielskiej i rosyjsko-niemieckiej. Konstrukcja i metodyka kursu przypomina opracowane wcześniej i sprawdzone już przez naszych słuchaczy kursy języków angielskiego i niemieckiego.

Kurs języka rosyjskiego jest przygotowywany w oparciu o autorskie materiały The Point przy współpracy z uznanymi filologami rosyjskim i polskimi, a także studentami i pracownikami naukowymi uniwersytetów w Moskwie, Petersburgu i Twerze. Materiały dydaktyczne, zawarte w nich teksty i ćwiczenia odwołują się do realiów współczesnej Rosji i Ukrainy, prezentują jej mieszkańców takimi jakimi są dzisiaj, kulturę rosyjską i jej wkład w dorobek kulturalny Europy, a także barwną rosyjskojęzyczną młodzież.

W naszej Galerii prezentujemy część zdjęć wykonanych w Odessie - latem 2011 roku i w Moskwie – zrobionych w marcu 2012 roku. Jest to zaledwie ułamek materiału fotograficznego przygotowanego specjalnie dla The Point na użytek kursu języka rosyjskiego. Zapraszamy do obejrzenia i do nauki języka rosyjskiego.

ZDJĘCIA