Polski Angielski Niemiecki Rosyjski
"When a stupid man is doing something he is ashamed of, he always declares that it is his duty."
George Bernard Shaw
29 lipca 2013
20. rocznica The Point

20. rocznica działalności Centrum Kształcenia Językowego "The Point" stała się okazją do spotkania osób współtworzących The Point i aktualnie zaangażowanych w pracę Centrum – autorów programów nauczania, konsultantów, redaktorów, pracowników dydaktycznych i administracyjnych, aktorów – odtwórców ról w multimedialnych kursach językowych The Point i absolwentów.

Przypomnijmy, że w ramach autorskich programów: "The Point English", "The Point Deutsch" i "The Point Русский", Centrum Kształcenia Językowego jest wydawcą blisko stu publikacji – stanowiących podstawę nauczania i istotną pomoc metodyczną - dla nauczycieli i merytoryczą - dla uczestników kursów.

"The Point" wkracza teraz w trzecią dekadę dzialalności wraz z nowoczesną interaktywną platformą nauczania języków obcych i nowym kierunkiem kształcenia "The Point Русский".

- Nasi słuchacze mieli już okazję docenić zalety nowego systemu kształcenia – mówił w oficjalnej części uroczystości dyrektor progamowy The Point, Dariusz Kwietniowski - a to przecież nie koniec przygotowywanych innowacji. Wspólnym mianownikiem wszystkich podejmowanych przez nas działań jest komfort uczenia się i satysfakcja z nabywanych umiejętności językowych uczestników naszych kursów. Naszym celem jest spełnienie ich oczekiwań w tym względzie, jestem pewien, że uda nam się sprostać ich wymaganiom.

Spotkanie miało miejsce 26 lipca 2013 roku w jednej z renomowanych krakowskich restauracji w sercu historycznej stolicy Polski.


ZDJĘCIA