Polski Angielski Niemiecki Rosyjski
"Don’t go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first. "
Mark Twain
29 lipca 2013
20. rocznica The Point

20. rocznica działalności Centrum Kształcenia Językowego "The Point" stała się okazją do spotkania osób współtworzących The Point i aktualnie zaangażowanych w pracę Centrum – autorów programów nauczania, konsultantów, redaktorów, pracowników dydaktycznych i administracyjnych, aktorów – odtwórców ról w multimedialnych kursach językowych The Point i absolwentów.

Przypomnijmy, że w ramach autorskich programów: "The Point English", "The Point Deutsch" i "The Point Русский", Centrum Kształcenia Językowego jest wydawcą blisko stu publikacji – stanowiących podstawę nauczania i istotną pomoc metodyczną - dla nauczycieli i merytoryczą - dla uczestników kursów.

"The Point" wkracza teraz w trzecią dekadę dzialalności wraz z nowoczesną interaktywną platformą nauczania języków obcych i nowym kierunkiem kształcenia "The Point Русский".

- Nasi słuchacze mieli już okazję docenić zalety nowego systemu kształcenia – mówił w oficjalnej części uroczystości dyrektor progamowy The Point, Dariusz Kwietniowski - a to przecież nie koniec przygotowywanych innowacji. Wspólnym mianownikiem wszystkich podejmowanych przez nas działań jest komfort uczenia się i satysfakcja z nabywanych umiejętności językowych uczestników naszych kursów. Naszym celem jest spełnienie ich oczekiwań w tym względzie, jestem pewien, że uda nam się sprostać ich wymaganiom.

Spotkanie miało miejsce 26 lipca 2013 roku w jednej z renomowanych krakowskich restauracji w sercu historycznej stolicy Polski.


ZDJĘCIA